| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii | Jopek Adam
| 1-3G | 2016_2019 | Finalista | Bulińska Anna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii | Kiernicka Izabela
| 1-3G | 2016_2019 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
|
Bydgoskie Dyktando języka Rosyjskiego | Gburek Martyna
| 1-3 LO | 2018_2021 | I miejsce | Gluba-Konieczka Anna
|
|
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka" | Frieske Kamila
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Guziałek Adam
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Kaczorowski Mateusz
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Siuda Kacper
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Sławińska Maria
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Spiołek Igor
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Walendowski Daniel
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Zdunkiewicz Ida
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
Żyta Marcel
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki | Gaweł Weronika
| 1-3G | 2016_2019 | Finalista | Jankowska Agnieszka
|
Kaczorowski Mateusz
| 1-3G | 2016_2019 | Finalista | Jankowska Agnieszka
|
|
XLV Olimpiada Historyczna 2018-2019 | Kałużny Paweł
| 1-3lo | 2017_2020 | Finalista etapu woj. | Kumkowska Małgorzata
|
Kamiński Mateusz
| 1-3 LO | 2016_2019 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Korzeński Radosław
| 1-3 LO | 2016_2019 | Finalista | Stasik Adam
|
Korzeński Radosław
| 1-3 LO | 2016_2019 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Stefański Oskar
| 1-3lo | 2017_2020 | Finalista etapu woj. | Kumkowska Małgorzata
|
|
III Bydgoski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych IPN Delegatura Bydgoszcz | Korzeński Radosław
| 1c LO | 2016_2019 | Laureat III miejsca | Stasik Adam
|
|
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach | Strugliński Łukasz
| 1 - 3c LO | 2016_2019 | Laureat I miejsca | Stasik Adam
|
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Medycyna na szóstkę" | Kiernicka Izabela
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Jankowska Agnieszka
|
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Medycyna na szóstkę" | Kiernicka Izabela
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Bulińska Anna
|
|
Olimpiada języka Niemieckiego | Chodor Jędrzej
| 1-3 LO | 2018_2021 | Półfinał | Wysocka Olga
|
|
Olimpiada języka Rosyjskiego | Melnyk Lena
| 1-3 LO | 2016_2019 | Wyróżnienie | Gluba-Konieczka Anna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii | Ciesielska Lena
| 1-3G | 2016_2019 | Laureat | Kowalczyk Małgorzata
|
Siuda Kacper
| 1-3G | 2016_2019 | Laureat | Kowalczyk Małgorzata
|
Wiśnicka Oliwia
| 1-3G | 2016_2019 | Laureat | Kowalczyk Małgorzata
|
|
Wojewódzki Konkurs "Humanista Roku" | Ciesielska Lena
| 1-3G | 2016_2019 | Finalista | Kowalczyk Małgorzata
|
|
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Medycyna na szóstkę" | Kiernicka Izabela
| 1-3G | 2016_2019 | Wyróżnienie | Burczyk Grażyna
|
|
Konkurs na wiersz o Ignacym Janie Paderewskim | Wasąg Maria
| II c | 2017_2020 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|