| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
VI Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski "Proza jak poezja" (proza skandynawska) | Krutnik Mikolaj
| 1-3G | 2006_2009 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Ogólnopolski konkurs literacko-filmowy "Dekalog 89+" | Wysocka Paulina
| 1-3G; 1-3c | 2003_2009 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Poezja przenosi mnie w świat marzeń" | Krutnik Mikolaj
| 1-3G | 2006_2009 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Konkurs Recytatorski "X Bydgoska Odsłona Literacka" | Strzyżewska Anna
| 1-3c | 2007_2010 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs recytatorski dla Młodzieży szkolnej (XXVI Tydzieł Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy) | Majda Kamila
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Laureat II miejsca | Krutnik Róża
|
|
II Bydgoski Konkurs na najlepszy komiks napisany w j. angielskim "The Treasure" | Witucka Paulina
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki Konkurs językowy "Poliglota" | Wronczewska Katarzyna
| 1-G | 2005_2008 | Finał | Zielińska Joanna
|
Zielińska Karolina
| 1-3G | 2005_2008 | Finał | Zielińska Joanna
|
|
Konkurs plastyczny: "Tthe importance of not being English-Irish tradition" | Cabaj Anna
| 1-3G | 2006_2009 | Wyróżnienie | Misterek Roksana
|
Gaca Małgorzata
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Zielińska Joanna
|
Strzyżewska Anna
| 1-3C | 2007_2010 | Wyróżnienie | Zielińska Joanna
|
|
Kangur Matematyczny | Krutnik Mikolaj
| 1-3G | 2006_2009 | Wyróżnienie | Wandachowicz Agnieszka
|
|
Liga zadaniowa | Krutnik Mikolaj
| 1-3G | 2006_2009 | Laureat II miejsca | Wandachowicz Agnieszka
|
|
"Życie i działalność naukowa Marii Skłodowskiej-Curie" | Dembna Monika
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat II miejsca | Sobczak Joanna
|
Rucińska Marta
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat II miejsca | Sobczak Joanna
|
|
Gimnazjalny Konkurs Przedmiotów Ścisłych | Furman Piotr
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
|
Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z Chemii | Cukras Maciej
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
Kalinowski Jakub
| 1-3G | 2007_2010 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
|
VII Bydgoski Konkurs Plastyczny "Śladami Łukasiewicza" | Gaca Małgorzata
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat III miejsca | Sobczak Joanna
|
Gaca Małgorzata
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat II miejsca | Sobczak Joanna
|
|
VII Międzyszkolny Konkurs Chemiczny | Łuczak Monika
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
Witucka Paulina
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
|
XXXVII Olimpiada Biologiczna | Burczyk Radosław
| 1-3b | 2005_2008 | Finalista | Kowalczyk Iwona
|
|
MIEJSKI KONKURS "OBRONA CYWILNA WOKÓŁ NAS - 112 W TRUDNEJ SPRAWIE NIE UŻYWAJ PRZY ZABAWIE" | Gożdziewska Justyna
| 1-3d | 2007_2010 | Wyróżnienie | Juraszek Halina
|
Sadłowska Klaudia
| 1-3d | 2007_2010 | Wyróżnienie | Juraszek Halina
|
|
MIEJSKI KONKURS WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ "BEZPIECZNE ŻYCIE" | Pryłowska Urszula
| 1-3f | 2006_2009 | Laureat III miejsca | Juraszek Halina
|
|
XXVI Olimpiada J. łacińskiego | Gajewski Paweł
| 1-3c | 2005_2008 | Finalista | Fryca Agata
|
|
Olimpiada Wiedzy o Kulturze Popularnej | Zawół Aleksandra
| 1-3c | 2007_2010 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów | Łuczak Monika
| 1-3G | 2005_2008 | Półfinał | Zielińska Joanna
|
|
Konkurs językowy BYDGOSZCZ - MY SPACE | Strzyżewska Anna
| 1-3c | 2007_2010 | Wyróżnienie | Zielińska Joanna
|
|
VIII Interdyscyplinarne Forum Naukowe "Nauka w służbie ochrony środowiska i zdrowia człowieka" | Mickuł Aleksandra
| 1-3G | 2004_2007 | II miejsce | Burczyk Grażyna
|
|