| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
XXIV Olimpiada Literatury języka Polskiego | Gorecka Georgina
| 1-3G;1-3d | 2001_2007 | Półfinalista | Gozdek Lucyna
|
Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Półfinalista | Krutnik Róża
|
|
VI Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Własnej | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Własnego Autorstwa "Wieczór Młodych Poetów" | Kieraj Paula
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Ossowska Iga
| 1-3d | 2005_2008 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
VI edycja konkursu "Prose and Poetry Festival" | Paprocki Marcel
| 1-3G | 2006-2009 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
V Ogólnopolski Konkurs Twórczości Własnej | Kieraj Paula
| 1-3d | 2004_2007 | Laureat | Gozdek Lucyna
|
Ossowska Iga
| 1-3d | 2005_2008 | Laureat | Gozdek Lucyna
|
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - "Proza jak poezja" | Krutnik Mikolaj
| 1-3G | 2006_2009 | Laureat III miejsca | Gozdek Lucyna
|
|
Ogólnopolski Konkurs Literatury: "Mój przyjaciel mieszka w książce" | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
|
Międzygimnazjalny Konkurs "Polscy Laureaci Nagrody Nobla - W. Szymborska jej życie i twórczość" | Gaca Małgorzata
| 1-3G | 2005_2008 | Nagroda główna | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs na recenzję literacką: "Książka - ogród noszony w kieszeni" | Wesołowska Karolina
| 1-3b | 2004_2007 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Literatury Inspirowanej Słowami: "W zmaganiu oddać życie, niech wam nie będzie żal" | Bochańska Joanna
| 1-3d | 2006_2009 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny konkurs literacki "Młode Talenty" | Nowaczyk Jagoda
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Między słowem a obrazem o mojej Bydgoszczy | Bartos Agnieszka
| 1-3c | 2005_2008 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
Bochańska Joanna
| 1-3d | 2006_2009 | Laureat II miejsca | Krutnik Róża
|
|
Konkurs recytatorski: "Kujawy w Europie" | Majda Kamila
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Konkurs Recytatorski poezji i prozy Czesława Miłosza | Bogusz Weronika
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Chełmowska-Chruszczewska Marzena
|
Trochym Sylwia
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Konkurs recytatorski poezji Borowskiego | Bogusz Weronika
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Chełmowska-Chruszczewska Marzena
|
|
Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kujawskiej im. F. Becińskiego | Krzakowska Marta
| 1-3b | 2006_2009 | Laureat III miejsca | Arke Aleksandra
|
Krzeszowska Marta
| 1-3b | 2006_2009 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs na Prozę Fantastyczną | Wesołowska Karolina
| 1-3b | 2004_2007 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Finał Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Szczecinie | Chudzinski Tomasz
| 1-3c | 2004_2007 | Finalista | Adamski Maciej
|
|
Konkurs "O wieniec Akantu" (Publikacje) | Rezmer Marta
| 1-3d | 2005_2008 | Wyróżnienie | Świtalska-Delikta Izabela
|
Wysocka Magdalena
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Konkurs plastyczny: "The importance of not being English - Scottish tradition" | Cabaj Anna
| 1-3G | 2006_2009 | Wyróżnienie | Misterek Roksana
|
Sitkowska Emilia
| 1-3e | 2006_2009 | Wyróżnienie | Misterek Roksana
|
|
MIEJSKI KONKURS WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ "BEZPIECZNE ŻYCIE" | Pryłowska Urszula
| 1-3f | 2006_2009 | Laureat I miejsca | Juraszek Halina
|
|
Mistrzostwa Województwa Koujawsko-Pomorskiego w strzelectwie sportowym KPN | Stawski Maksim
| 1-3e | 2006_2009 | Laureat II miejsca | Juraszek Halina
|
|
Mistrzostwa Województwa Koujawsko-Pomorskiego w strzelectwie sportowym KSP 3x20 | Stawski Maksim
| 1-3e | 2006_2009 | Laureat II miejsca | Juraszek Halina
|
|
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej edycja XI. Temat specjalny: współpraca transgraniczna | Chudzinski Tomasz
| 1-3c | 2004_2007 | Laureat | Adamski Maciej
|
|
XI Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym | Godek Paulina
| 1-3c | 2005_2008 | VIII miejsce | Kujawa Eugeniusz
|
Prekop Angelika
| 1-3 | 2006_2009 | Laureat II miejsca | Kujawa Eugeniusz
|
|
V Konkurs Recytatorski prozy niemieckiej | Łuczak Monika
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Wesołowska Beata
|
Mierzwiska Paulina
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Wesołowska Beata
|
Wronczewska Katarzyna
| 1-G | 2005_2008 | Laureat I miejsca | Wesołowska Beata
|
|
Konkurs "Twórczości własnej" - MDK w Bydgoszczy | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Olimpiada przedsiębiorczości | Rogoziński Karol
| 1-3a | 2005_2008 | Półfinalista | Wojtczak-Fajga Anna
|
|
Konkurs kulturoznawczy LONDON - A CITY OF MANY CULTURES | Łuczak Monika
| 1-3G | 2005_2008 | Laureat II miejsca | Zielińska Joanna
|
|
II Bydgoski Konkurs MY LITTLE COMIC BOOK | Witucka Paulina
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Zielińska Joanna
|
|
Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu | Mickuł Aleksandra
| 1-3G | 2004_2007 | II miejsce | Burczyk Grażyna
|
|