| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "OBRONA CYWILNA WOKÓŁ NAS" | Hapka Dominika
| 1-3 LO | 2011_2014 | Laureat I miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
|
Konkurs Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym | Juszczak Marta
| 1-3d | 2011_2014 | IV miejsce | Szymkowiak Przemysław
|
|
XLII Olimpiada Historyczna 2015/2016 | Kiernicki Maciej
| 1-3LO | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Kołecki Jeremi
| 1-3LO | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Adamski Maciej
|
Włosiński Mateusz
| 1-3LO | 2010_2013 | Laureat | Kumkowska Małgorzata
|
Zielińska Agnieszka
| 1-3LO | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Kumkowska Małgorzata
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów | Białecki Dominik
| 3G | 2010_2013 | Półfinalista | Grynienko Rafał
|
|
Międzyszkolny konkurs recytatorski "Słowami artystów naszego regionu" | Kwiatkowska Anna
| 3AG | 2010_2013 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Ogólnopolski Konkurs Literacki Młodych "O Wachlarz Wilhelminy" | Litwinowicz Zofia
| 3 c | 2010_2013 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
Rasmus Adrianna
| 3 AG | 2010_2013 | Laureat II miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Polsko, kocham Cią" | Kabat Wiktoria
| 3 c | 2010_2013 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
XVI Ogólnopolski i XXX Wojewódzki Przegląd Dzieciącej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa" | Nadolna Emilia
| 3 c | 2010_2013 | Laureat | Arke Aleksandra
|
|
XI Otwarty Konkurs Literacki "Gniewińskie Pióro" | Litwinowicz Zofia
| 3 c | 2010_2013 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|
XI Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski PROZA JAK POEZJA | Kwiatkowska Anna
| 3AG | 2010_2013 | Laureat II miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Festiwal Twórczości Młodzieży Gimnazjalnej Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM-ART 2012 r. | Rasmus Adrianna
| 3 AG | 2010_2013 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Poetycki "O wielką miłość ciebie nie proszą..." II edycja | Burczyk Rafał
| 1 b | 2013_2016 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
XXI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia | Pinkowska Alicja
| 1-3b | 2010_2013 | III miejsce | Kowalczyk Iwona
|
|
Wojewodzki Konkurs Historyczny - (dla uczniow gimnazjum) | Karczewski Szymon
| 3G | 2011_2014 | Półfinał | Stasik Adam
|
Pawlak Filip
| 1-3G | 2010_2013 | Półfinał | Stasik Adam
|
Szulc Dawid
| 3 G | 2010_2013 | Półfinał | Stasik Adam
|
|
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej | Pietrowski Radosław
| 1-3c | 2011_2014 | Półfinał | Wojtczak-Fajga Anna
|
|
Konkurs na najlepszy biznesplan | Szupryczyńska Laura
| 1-3b | 2011_2014 | Wyróżnienie | Wojtczak-Fajga Anna
|
|
Olimpiada Biologiczna | Borek Martyna
| 1-3b | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Bugajska Małgorzata
| 1-3B | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Gołda Tomasz
| 1-3L | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
Kołacz Anna
| 1-3 b | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Marciniak Aneta
| 1-3b | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Modlińska Kinga
| 1-3b | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Zagórska Dominika
| 1-3 b | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
|
VII Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji Agnieszki Osieckiej | Kwiatkowska Anna
| 3AG | 2010_2013 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Polskiego | Franków Katarzyna
| 3G | 2010_2013 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Kębrowska Anna
| 3G | 2010_2013 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Rutka Katarzyna
| 3G | 2010_2013 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Świątkowska Michalina
| 3G | 2010_2013 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Urbańska Magdalena
| 3G | 2010_2013 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Międzygimnazjalny konkurs literacki "Śladami patronów bydgoskich ulic" | Gwardzik Cecylia
| I AG | 2012_2015 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
Rasmus Adrianna
| 3 AG | 2010_2013 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Nadolna Emilia
| 3 c | 2010_2013 | Finalista | Kumkowska Małgorzata
|
|
Olimpiada Filozoficzna | Litwinowicz Zofia
| 3 c | 2010_2013 | Laureat | Arke Aleksandra
|
|
Ogólnopolski Konkurs Literacki "Podróżuj, śnij, odkrywaj" | Litwinowicz Zofia
| 3 c | 2010_2013 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Bydgoskie Dyktando języka Rosyjskiego | Jeleński Konrad
| 1-3c | 2010_2013 | II miejsce | Gluba-Konieczka Anna
|
Judina Margarita
| 2 | 2011_2014 | I miejsce | Gluba-Konieczka Anna
|
|
XLIV Olimpiada języka Rosyjskiego | Judina Margarita
| 2 | 2011_2014 | Finalista | Gluba-Konieczka Anna
|
Roguszczak Patryk
| 1-3c | 2010_2013 | Wyróżnienie | Gluba-Konieczka Anna
|
|
I Wojewódzki Konkurs Krasomówczy | Szulc Dawid
| 3 G | 2010_2013 | Laureat I miejsca | Arke Aleksandra
|
|