| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Olimpiada Literatury i Jezyka Polskiego | Zawół Aleksandra
| 1-3c | 2007_2010 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Kangur Matematyczny | Kiernicki Maciej
| 1-3G | 2008_2011 | Wyróżnienie | Wandachowicz Agnieszka
|
Pypkowska Agata
| 3AG | 2009_2012 | Wyróżnienie | Filipowska Maria
|
|
"Bezpieczne życie" konkurs wiedzy o obronie cywilnej | Filipowicz Krzysztof
| 1-3A | 2009_2012 | Finalista | Szymkowiak Przemysław
|
Kałamaja Damian
| 1-3C | 2009_2012 | Finalista | Szymkowiak Przemysław
|
|
Konkurs Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym | Budzbon Franciszek
| 1-3D | 2009_2012 | Laureat II miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
Budzbon Franciszek
| 1-3D | 2009_2012 | Laureat III miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
|
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej | Klimczak Daria
| 1-3E | 2008_2011 | Półfinał | Szymkowiak Przemysław
|
Onasz Marta
| 1-3E | 2008_2011 | Półfinał | Szymkowiak Przemysław
|
|
ENGLISH DICTATION 2010 - O ZŁOTE PIÓRO INTERNATIONAL HOUSE - V edycja dyktanda w j. angielskim | Nowaczyk Jagoda
| 1-3G | 2004_2007 | Laureat II miejsca | Zielińska Joanna
|
|
Konkurs plastyczny NEW ZEALAND - ON THE OTHER SIDE OF THE WORLD | Lewandowska Zuzanna
| 1-3G | 2009_2012 | Wyróżnienie | Zielińska Joanna
|
|
Turniej Wiedzy Ekologicznej organizowany przez Urzą
d Miasta Bydgoszczy | Ćwikiński Mikołaj
| 1-3b | 2009_2012 | II miejsce | Kowalczyk Iwona
|
Kasznia Mikołaj
| 1-3b | 2009_2012 | II miejsce | Kowalczyk Iwona
|
|
X Interdyscyplinarne Forum Naukowe "Las naszym naturalnym bogactwem". | Alwin Zuzanna
| 1-3b | 2009_2012 | II miejsce | Kowalczyk Iwona
|
Stogowska Marta
| 1-3b | 2008_2011 | III miejsce | Kowalczyk Iwona
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii | Wróblewska Marta
| 1-3G | 2007_2010 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
|
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Siemianowski Patryk
| 1-3L | 2007_2010 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
|
Olimpiada Biologiczna | Mickuł Aleksandra
| 1-3l | 2007_2010 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
Rajnik Michalina
| 1-3b | 2008_2011 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
|
Konkurs "Żyj, nie ulegaj, walcz" | Działo Agnieszka
| 1-3G | 2011_2014 | I miejsce | Burczyk Grażyna
|
|