| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
XLII Olimpiada Historyczna 2015/2016 | Kiernicki Maciej
| 1-3LO | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Szulc Dawid
| 3 G | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów | Kaczorowski Maciej
| 3G | 2011_2014 | Półfinalista | Zielińska Joanna
|
Karczewski Szymon
| 3G | 2011_2014 | Półfinalista | Zielińska Joanna
|
Mieles Martin
| 3G | 2011_2014 | Laureat | Zielińska Joanna
|
Nowakowska Anna
| 3G | 2011_2014 | Półfinalista | Zielińska Joanna
|
Pazgrat Martyna
| 3G | 2011_2014 | Półfinalista | Zielińska Joanna
|
|
Międzyszkolny konkurs żyj, nie ulegaj, walcząc kategoria: literatura | Jarmuż Sandra
| 2 d | 2012_2015 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
Paradiuk Kamila
| 2 d | 2012_2015 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
II Regionalny Konkurs na recenzją teatralną | Szulc Dawid
| 1 c | 2013_2016 | Laureat II miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Wojewodzki Konkurs Historyczny - (dla uczniow gimnazjum) | Kaczorowski Maciej
| 3G | 2011_2014 | Półfinalista | Stasik Adam
|
Karczewski Szymon
| 3G | 2011_2014 | Laureat | Stasik Adam
|
|
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Kowalczewska Anna
| 3B | 2012_2015 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
|
Olimpiada Biologiczna | Baszak Paulina
| 1-3b | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Marciniak Aneta
| 1-3b | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
Modlińska Kinga
| 1-3b | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
|
VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej | Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
XII Międzygimnazjalny Konkurs Recytacji "Proza jak Poezja" | Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs na debiut literacki "Moja pierwsza Książka" (poezja) | Stoczkowska Dominika
| 2 G | 2012_2015 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
III Interdyscyplinarny Konkurs Humanistyczno-Fizyczny "Poszukujemy nastąpców Stanisława Lema" | Kamiński Mateusz
| 1 AG | 2013_2016 | III miejsce | Krutnik Róża
|
Stepa Sławomir
| 1b | 2013_2016 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
Stoczkowska Dominika
| 2 G | 2012_2015 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM-ART | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Nagroda specjalna | Arke Aleksandra
|
|
X Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny " Z poprawną polszczyzną na co dzień" | Jelonek Katarzyna
| 1-3G | 2013_2016 | Finalista | Krutnik Róża
|
Kobusińska Aleksandra
| 2 d | 2012_2015 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Kwiatkowska Paulina
| 1 d | 2013_2016 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Wawrzyniak Wiktoria
| 1-3G | 2013_2016 | Finalista | Krutnik Róża
|
|
III Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne "Zwierciadła" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Interdyscyplinarna Konferencja Młodzieży "Być człowiekiem dzisiaj - Quo vadis Homo?" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
XV Wojewódzki Konkurs Młodych Twórców | Burczyk Rafał
| 1 b | 2013_2016 | Laureat III miejsca | Arke Aleksandra
|
Stepa Sławomir
| 1b | 2013_2016 | Laureat II miejsca | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Ryczak Julia
| 1-3 AG | 2012_2015 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny konkurs "Żyj, nie ulegaj, walcz..." kategoria: plastyka | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny konkurs literacki "Zapraszam Cię do mojej Bydgoszczy" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Stoczkowska Dominika
| 2 G | 2012_2015 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "SALVADOR DALI - PLANETA SNÓW" | Bielawska Anna
| 1-3 AG | 2012_2015 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki konkurs "Z ekologią bez granic" | Rossa Monika
| 2B | 2012_2015 | II miejsce | Burczyk Grażyna
|
Szumacher Agata
| 1-3G | 2011_2014 | Wyróżnienie | Burczyk Grażyna
|
|
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia | Kowalczewska Anna
| 3B | 2012_2015 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
|
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia "Trzymaj Formę" | Guślak Greta
| 1-3G | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
Zwoliński Aleksander
| 1-3G | 2011_2014 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
|