| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Olimpiada Literatury i Jezyka Polskiego | Litwinowicz Zofia
| 3 c | 2010_2013 | Laureat II miejsca | Arke Aleksandra
|
Nadolna Emilia
| 3 c | 2010_2013 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - "Proza jak poezja" | Kobusińska Aleksandra
| 3AG | 2009_2012 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Kwiatkowska Anna
| 3AG | 2010_2013 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Olimpiada języka Rosyjskiego zawody II stopnia | Roguszczak Patryk
| 1-3c | 2010_2013 | Wyróżnienie | Gluba-Konieczka Anna
|
|
Kangur Matematyczny | Pawlak Filip
| 1-3G | 2010_2013 | Wyróżnienie | Wandachowicz Agnieszka
|
|
Konkurs Międzyszkolny "Obrona cywilna wokół nas" | Hapka Dominika
| 1-3 LO | 2011_2014 | Wyróżnienie | Szymkowiak Przemysław
|
Sitko Martyna
| 1-3c LO | 2011_2014 | Wyróżnienie | Szymkowiak Przemysław
|
|
Konkurs Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym | Giziński Bartłomiej
| 1-3C | 2010_2013 | Laureat I miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
|
XLII Olimpiada Historyczna 2015/2016 | Barański Marek
| 1-3L | 2009_2012 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Kołodziejczak Piotr
| 1-3L | 2009_2012 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
Miłkowski Tomasz
| 1-3L | 2009_2012 | Finalista etapu woj. | Stasik Adam
|
|
Olimpiada przedsiębiorczości | Cukras Agata
| 1-3c | 2011_2014 | Półfinalista | Wojtczak-Fajga Anna
|
|
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Cudze chwalicie, swego nie znacie", czyli znam twórczość poetów bydgoskich | Kwiatkowska Anna
| 3AG | 2010_2013 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs Humanistyczno-Fizyczny "Poszukujemy nastąpcy Stanisława Lema" | Kielecka Agata
| 3AG | 2009_2012 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny konkurs poetycki "Anioły do mnie wysyłaj..." | Karczewski Szymon
| 3G | 2011_2014 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny konkurs "Legendy bydgoskie w sztuce teatralnej i malarstwie" | Pypkowska Agata
| 3AG | 2009_2012 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną na co dzień" | Rypel Ksenia
| 3AG | 2009_2012 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny konkurs żyj, nie ulegaj, walcząc kategoria: literatura | Kabat Wiktoria
| 3 c | 2010_2013 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Międzyszkolny Konkurs języka Rosyjskiego pt. "Historia z obrazkiem w tle" | Rojek Jolanta
| 1-3d | 2010_2013 | I miejsce | Gluba-Konieczka Anna
|
|
VIII Międzyszkolny Konkurs na Mistrza w Czytaniu Poezji Rosyjskiej | Jeleński Konrad
| 1-3c | 2010_2013 | II miejsce | Gluba-Konieczka Anna
|
Nadolna Emilia
| 3 c | 2010_2013 | Wyróżnienie | Gluba-Konieczka Anna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka Polskiego | Kobusińska Aleksandra
| 3AG | 2009_2012 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Rogowska Aleksandra
| 1-3G | 2009_2012 | Finalista | Arke Aleksandra
|
Rypel Ksenia
| 3AG | 2009_2012 | Laureat | Arke Aleksandra
|
Zawichrowska Marcelina
| 1-3G | 2009_2012 | Laureat | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs wiedzy "Śladami łukasiewicza" | Malinowska Karolina
| 1-3G | 2009_2012 | Wyróżnienie | Bulińska Anna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii | Zawichrowska Marcelina
| 1-3G | 2009_2012 | Finalista | Bulińska Anna
|
|
Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów klas III | Gizińska Aleksandra
| 1-3G | 2009_2012 | Laureat | Kumkowska Małgorzata
|
Gwardzik Bogusława
| 1-3G | 2009_2012 | Finalista | Kumkowska Małgorzata
|
|
Konkurs Miejski pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy "Urodziny Miasta nad Brdą
" | Juruł Jeremi
| 1-3c | 2011_2014 | I miejsce | Kumkowska Małgorzata
|
|
Miejski Konkurs Literacki "Śladami patronów bydgoskich ulic" | Rasmus Adrianna
| 3 AG | 2010_2013 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Wojewódzki Konkurs "Literacke spotkanie z ... Leonem Wyczółkowskim" | Burczyk Rafał
| 1 b | 2013_2016 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
Kosicka Małgorzata
| 1-3G | 2011_2014 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
|
Numer alarmowy 112 Bezpieczeństwo na co dzień | Gwardzik Bogusława
| 1-3G | 2009_2012 | Laureat I miejsca | Szymkowiak Przemysław
|
|
Literacko artystyczny konkurs twórczości dla Młodzieży gimnazjalnej woj. kujawsko-pomorskiego RECITAL NIEZNANYCH TALENTÓW | Banaszak Jakub
| 3G | 2009_2012 | II miejsce | Arke Aleksandra
|
Burczyk Rafał
| 1 b | 2013_2016 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Rasmus Adrianna
| 3 AG | 2010_2013 | I miejsce | Arke Aleksandra
|
Rogowska Aleksandra
| 1-3G | 2009_2012 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Sztorc Marta
| 3G | 2009_2012 | III miejsce | Arke Aleksandra
|
Świątkowska Michalina
| 2G | 2010_2013 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
Wietrzykowska Wiktoria
| 2G | 2010_2013 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Rozumowanie kluczem do sukcesu | Pawlak Filip
| 1-3G | 2010_2013 | Wyróżnienie | Wandachowicz Agnieszka
|
|
XIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu | Modlińska Kinga
| 1-3b | 2011_2014 | IV miejsce | Kowalczyk Iwona
|
|
Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu | Burczyk Rafał
| 1 b | 2013_2016 | I miejsce | Burczyk Grażyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii | Biniecka Agata
| 1-3G | 2009_2012 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
Burczyk Rafał
| 1 b | 2013_2016 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
Kubicka Aleksandra
| 1-3G | 2009_2012 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
Rypel Ksenia
| 3AG | 2009_2012 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
Skoczek Karolina
| 1-3G | 2009_2012 | Laureat | Burczyk Grażyna
|
|
Olimpiada Biologiczna | Gołda Tomasz
| 1-3L | 2010_2013 | Finalista etapu woj. | Burczyk Grażyna
|
Stasik Agata
| 1-3L | 2008_2011 | Finalista etapu woj. | Kowalczyk Iwona
|
|
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia | Rasmus Adrianna
| 3 AG | 2010_2013 | III miejsce | Burczyk Grażyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej | Kosmowska Anna Izabela
| 1 - 3 LO | 2015_2018 | Finalista | Arke Aleksandra
|
|