| Uczeń | Klasa | Lata nauki | Osiągnięcie | Nauczyciel opiekun |
|
---|
|
Wojewódzki Konkurs Recytatorski "jestem, myślę, czuję, tworzę" | Śniadowska Adrianna
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat II miejsca | Gozdek Lucyna
|
Wysocka Paulina
| 1-3G; 1-3c | 2003_2009 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Laureat | Krutnik Róża
|
|
Wojewódzki Konkurs Literacki | Janus Piotr
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Włodarczyk Paweł
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Wojewódzki Konkurs "Młode Talenty" | Jasiecki Jakub
| 1-3c | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Krutnik Róża
|
|
V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Własnego Autorstwa | Gaca Małgorzata
| 1-3G | 2005_2008 | Wyróżnienie | Draczyńska Joanna
|
|
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kujawach "W poszukiwaniu Genius Loci - niebanalne miejsca i niepospolici ludzie na Kujawach" | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej | Polak Anastazja
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Międzyszkolny konkurs literacki o życiu i twórczości L. M. Montgomery | Bogusz Weronika
| 1-3G | 2004_2007 | Laureat III miejsca | Chełmowska-Chruszczewska Marzena
|
|
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny 2005 "Ludzie i ich miejsca" | Michalska Joanna
| 1-3e | 2003_2006 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Miejski Konkurs Gimnazjalny "Swego nie znacie ..." | Kasprzak Gabriela
| 1-3G;1-3d | 2002_2008 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
|
Konkurs recytatorski "VII Bydgoska Odsłona Literacka Poświęcona Twórczości W. Gombrowicza 2004" | Rymkiewicz Iwona
| 1-3e | 2003_2006 | Laureat I miejsca | Krutnik Róża
|
|
Konkurs recytatorski "Przegląd Polskiej Poezji Patriotycznej" | Oleś Magdalena
| 1-3e | 2003_2006 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Konkurs recytatorski "Międzyszkolny Przegląd Pisarzy Ziemi Bydgoskiej 2005" | Oleś Magdalena
| 1-3e | 2003_2006 | Wyróżnienie | Arke Aleksandra
|
|
Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Własnej | Gluza Marianna
| 1-3G;1-3d | 2003_2009 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
Kieraj Paula
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski "Proza jak poezja" | Piątkowska Agnieszka
| 1-3G | 2002_2005 | Wyróżnienie | Krutnik Róża
|
|
Europejski Konkurs Szkolny "Europa w szkole" | Kukulski Maciej
| 1-3d | 2004_2007 | Wyróżnienie | Gozdek Lucyna
|
|
I Międzyszkolny Konkurs Literacki języka Angielskiego | Gralik Marta
| 1-3G;1-3c | 1999_2005 | Laureat III miejsca | Zygmunt Anna
|
Kierna Kamila
| 1-3c | 2002_2005 | Laureat II miejsca | Zygmunt Anna
|
|
I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych i W. Brytanii | Gralik Marta
| 1-3G;1-3c | 1999_2005 | Laureat III miejsca | Zygmunt Anna
|
|
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej | Jasiecki Jakub
| 1-3c | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Zygmunt Anna
|
|
Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej | Jasiecki Jakub
| 1-3c | 2003_2006 | Laureat I miejsca | Zygmunt Anna
|
|
Międzyszkolny Konkurs języka Francuskiego | Mańkowska Paulina
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat I miejsca | Ługowska Katarzyna
|
|
XXVIII Olimpiada języka Francuskiego | Gralik Marta
| 1-3G;1-3c | 1999_2005 | Wynik bardzo dobry | Ługowska Katarzyna
|
|
XXXVI Olimpiada języka Rosyjskiego | Nawrocka Magdalena
| 1-4a | 2001_2005 | Finalista | Jakubowska Tamara
|
|
Wojewódzki Konkurs Fizyczny | Kukliński Szymon
| 1-3a | 2002_2005 | Finalista | Muchowska Anna
|
|
"Czy znajomość chemii potrzebna jest zwykłemu człowiekowi?" | Gardzielewska Iwona
| 1-3e | 2004_2007 | Laureat II miejsca | Sobczak Joanna
|
|
IV Bydgoski Konkurs Plastyczny "Śladami Łukasiewicza" | Krawczyk Amanda
| 1-3G | 2004_2007 | Wyróżnienie | Sobczak Joanna
|
|
VI Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu | Burczyk Radosław
| 1-3b | 2005_2008 | Laureat | Kowalczyk Iwona
|
|
MIEJSKI KONKURS RYSUNKOWY "OBRONA CYWILNA WOKÓŁ NAS" | Mickuł Aleksandra
| 1-3G | 2004_2007 | IV miejsce | Juraszek Halina
|
Soliński Joachim
| 1-3G | 2004_2007 | Laureat II miejsca | Juraszek Halina
|
Warmijak Nicola
| 1-3G | 2003_2006 | Laureat III miejsca | Juraszek Halina
|
Ziókowska Agnieszka
| 1-3G | 2002_2005 | Laureat III miejsca | Juraszek Halina
|
|
MIEJSKI KONKURS WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ "BEZPIECZNE ŻYCIE" | Jasiński Maciej
| 1-3a | 2003_2006 | IV miejsce | Juraszek Halina
|
Mackiewicz Waldemar
| 1-3a | 2003_2006 | Laureat II miejsca | Juraszek Halina
|
|
Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Bydgoszczy | Motoczyński Wojciech
| 1-4a | 2002_2005 | XII miejsce | Kujawa Eugeniusz
|
|
XV Olimpiada Teologii Katolickiej | Lach Michalina
| 1-3c | 2002_2005 | Finalista | ks. Kalita Andrzej
|
Rawicz-Kostro Karol
| 1-3d | 2004_2007 | Finalista | ks. Kalita Andrzej
|
|
VII Bydgoska Odsłona Literacka poświęcona twórczości Witolda Gombrowicza | Rymkiewicz Iwona
| 1-3e | 2003_2006 | Finalista | Chełmowska Marzena
|
|